סדנת סושי

מסיבת רווקות לכלה חובבת אוכל אסייתי יכולה להיות מושלמת אם פותחים את הערב עם סדנת סושי למסיבת רווקות באוריינטציה מיוחדת במינה. איך זה עובד? מזמינים סדנת סושי מקצועית, זוכים בהנחיה אישית משף סושי אמתי ולבסוף נהנים מארוחת סושי מדהימה עם כל התוספות. רגע אחרי שהסדנא נגמרת, אפשר להתחיל בחגיגות על בטן מלאה.

סדנת סושי למסיבת רווקות

סושי בו

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש
יאמי... סושי טעים וטרי והכי מדליק שאתן תכינו אותו פעילות טעימה במיוחד!

סדנת סושי

נשנושים ברמה הכי גבוהה שיש.. סדנת סושי למסיבת רווקות היא גם חוויה בלתי נשכחת וגם הנשנוש המושלם למסיבה.
איך זה עובד? מחפשים סדנאות סושי למסיבת רווקות ומתקשרים. הם כבר יודעים לעשות את השאר, הם יגיעו עם כל האביזרים, הרטבים, המקלות ושלל הירקות הצבעוניים והדגים והטריים. בראשם שף-סושי מקצועי שידריך את כל הבנות וביחד תגלגלו כולכן את המסיבה הכי שווה והכי טעימה.
בהתחלה תקבלו הסברים על צורות החיתוך ותלמדו לגלגל סושי, ההדרכה מלווה בקטעים מצחיקים ובהמון טעימות. לאחר מכן יוסבר על הדגים והירקות ולבסוף תוכלו להכין סושי משלכן ולתת לכלה המיועדת גם מתנה שווה על הדרך (בתקווה שגם תסכים לחלוק אותה איתכן).
סדנאות סושי שונות מציעות לפעמים דברים ייחודיים וחלקן, כחלק מהסדנה, מציעים בר סושי חופשי לכל אורך המסיבה. הסדנאות מתאימות למסיבות רגועות, עם אלכוהול חביב וסאקה (משקה אלכוהול יפני) באווירת הסדנא. ההפעלה מאוד מחברת ומגבשת את הבנות ויכולה גם רק לשמש כחימום למסיבה לפני שמתחיל כל הבלאגן האמיתי.
אפשר לשלב את הסדנא עם סדנת אלכוהול וביחד לקבל את השילוב המושלם למסיבת החלומות, הסדנאות מגיעות כמעט לכל מקום בארץ ובין אם תבחרו לעשות את המסיבה, בבית, בוילה או בחוף הים תוכלו להנות מהסדנא בצורה הכי מקצועית שיש. גם לכן כבר יש חשק לסושי ? הזמינו מעכשיו סדנת סושי ותתחילו לדמיין את המסיבה הכי טעימה שתהיו בה.

סדנאות סושי למסיבת רווקות, סדנת סושי למסיבת רווקות, סדנאות סושי, סדנת סושי

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר