סדנת אלכוהול

הכלה חובבת אלכוהול? רוצות להפוך את המסיבה למשתה של ממש? הזמינו מבעוד מועד סדנת אלכוהול איכותית ומקצועית ותרוויחו ערב שכולו תענוג צרוף עם הסברים על הקוקטיילים החביבים עליכם, טעימות של יין, קאווה, שמפניה, וודקה וסוגי אלכוהול רבים אחרים. סדנת אלכוהול למסיבת רווקות, ללא ספק הדבר החם הבא! בר חינם כבר אמרנו?

קוסמופוליטל
צפון, שרון, מרכז, השפלה

חווית אלכוהול, טעמים וקוקטיילים משגעים שיעשו לכן את מסיבת הרווקות ויקפיצו אתכן גבוה!.


0 המלצות

דניאל מסיבות סקסיות
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש

בנות יקרות הערב המושלם שלכן מחכה כאן! שילוב קטלני של משחקים, סטנד אפ ועוד...


9 המלצות

סדנת אלכוהול

סדנאות אלכוהול למסיבת רווקות הן כנראה הבחירה הכי טובה שתעשו בשנה הקרובה.
אם יש לכן כלה שאוהבת אלכוהול תחגגו פעמיים, סדנת אלכוהול למסיבת רווקות מגיעה אליכן וסוגרת לכן את כל הערב. במהלך הסדנא יכינו כולן משקעות מוכרים וכאלה שיורכבו לכבוד הכלה המיועדת במקום. הסדנא מלווה בהמון צחוקים של הברמנים ושלכן וכמובן עם תוספות האלכוהול שכמו תמיד יודע להזיז את העניינים.
תוכלו לשתות ממגוון המשקאות שהבר מציע: קוקטיילים מדהימים וטעימים במיוחד שיוכנו במקום בהשתתפות הכלה ושאר החברות, יינות משובחים אדומים ולבנים, קאוות קלילות שתמיד באות בטוב , וודקה ווויסקי בבלנדים ייחודיים וכמובן לקנח בשמפניה כמו שעושים רק בחגיגות הכי גדולות.
הסדנאות כוללות הסברים וקטעי מעבר מצחיקים ומפתיעים. בנוסף, המון סדנאות יוכלו ללוות אתכן לכל אורך המסיבה ולשמש גם כבר חופשי לכל המסיבה, תוכלו לשלב משחקי חברה שונים שהמנצחת בהן מתפנקת בקוקטייל בהרכבה אישית. תוכלו לשלב מוזיקה לפי אופי המסיבה (ואם כבר יש אלכוהול) כדאי שתהיה מוזיקה משמחת במיוחד. ניתן להדפיס על כוסות יין ולחלק לבנות, כדי שתמיד יזכרו את מסיבת האלכוהול האחרונה של הכלה בחיי הרווקות.
בררו בין הסדנאות השונות ובדקו מה יש להן להציע, יש סדנאות שהן המרכז של המסיבה ויש סדנאות שמלוות אותה, אחרי שתכננתן קצת מה אתן רוצות לעשות במסיבה יהיה לכן הרבה יותר קל להזמין סדנת אלכוהול למסיבת רווקות בלתי נשכחת.

סדנאות אלכוהול למסיבת רווקות, סדנת אלכוהול למסיבת רווקות, סדנאות אלכוהול, סדנת אלכוהול

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר