מיסטיקה ורוחניות

העיסוק בעולם הספיריטואלי הוא תחביב אהוב מאד על הכלה? זה הזמן להפתיע אותה במפגש יוצא דופן עם אחד המתקשרים, מגידי העתידות או המיסטיקנים המובילים בישראל. הקליקו כאן ומיד תקבלו רשימה של מיסטיקנים המעבירים סדנאות ייחודיות של מיסטיקה ורוחניות למסיבת רווקות. כל מה שרציתן לדעת עליו: ילדים, זוגיות, קריירה? הכינו את השאלות אל העתיד!

דניאל מסיבות סקסיות
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש

בנות יקרות הערב המושלם שלכן מחכה כאן! שילוב קטלני של משחקים, סטנד אפ ועוד...


9 המלצות

לימור בנדל סקסולוגית
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירוש

כל הסודות והטיפים שלא חלמתן עליהם תקבלו בערב משגע זה, בשילוב הומור וכיף.


5 המלצות

עיסויים תאילנדיים עם אמילי
שרון, מרכז


12 המלצות

הפעלות רוחניות

עולם המיסטיקה והרוחניות העסיק נשים מאז ומעולם. בכל התרבויות ניתן לפגוש בחיבור המיוחד שיש למין הנשי עם המיסטיקניות, עם עולם הרוח, עם מגידי העתידות ומכשפי הכשפים, עם הלוחשים לרוחות ועם הרוקחים מרקחות קסם. אפילו כיום, בעולם המודרני בו אנו חיים קשה שלא להימשך כבמטה קסמים אל העולם המופלא הזה, הזר והמוזר, אפוף המסתורין והסוד. אם גם אתן מחפשות אחר הדבר המופלא הבא למסיבת הרווקות של החברה הכי טובה שלכן קחו בחשבון שילוב של מיסטיקה ורוחניות למסיבת רווקות בפעילות המרכזית, אנו מבטיחים לכם שקסם הסדנא הרוחנית לא במהרה ייעלם.

להכניס את עולם הרוח אל מסיבת הרווקות
כאן באתר שלנו תוכלו למצוא הרבה מאד אנשי מקצוע מעולם הרוח, אלו כמובן המיסטיקנים הפועלים בשיטות שונות אמנם אך כולם ללא יוצא מן הכלל מקיימים קשרים ספירטואליים יוצאי דופן עם עולמות מקבילים רוחנית. כל אחד ואחד מהם עשיר בניסיון, בעל ידע עצום ויכולת מופלאה לקיים סדנא רוחנית מהפנטת שתשאיר את החברות פעורות פה.
כמובן שישנם מספר סגנונות של פעילות, הפעלה בנושא מיסטיקנית למסיבת רווקות יכולה לנגוע בעבר או בעתיד, בחיי המשתתפות או דווקא בחיי הכלה ועתידה. יש שבוחרים לקחת את הסדנא לכיוון של תקשור ויש שדווקא קלפי טארות הן האהבה שלהן. הכל פתוח, הבחירה נתונה בידיכן.

האופציות השונות העומדות לרשותכן
סדנת מיסטיקה ורוחניות במסיבת רווקות היא הפתעה גמורה ולכן יש את האפשרות לבחור כאמור כל סדנא שתבחרו מתוך מגוון גדול. לדוגמא: סדנת תקשור המשלבת קריאה לרוחות מן העבר. בסדנא זו נעזר המתקשר או המיסטיקנית ברוחות שונות על מנת לגלות את שצופן העתיד. החברות יכולות לשאול שאלות, להכיר טוב יותר את עצמן ולגלות גילויים מרעישים.

אופציה נוספת היא סדנת אסטרולוגיה, בעזרת מפות, תאריכים ומספרים מגלה לכם האסטרולוגית פרטים מן העבר, תכונות אופי וכדומה ודרך האטסרולוגיה גם יודעת לנבא את העתיד לבוא, בכל נושא, פרנסה, זוגיות, בריאות ועוד. מיסטיקנית למסיבת רווקות ללא ספק החוויה בלתי נשכחת
מלבד אלו תוכלו לזכות בקריאה בקלפי טארות או קלפי קסם אחרים, תוכלו ליהנות קריאה בקפה בוץ ואפילו בכף היד. המיסטיקנים ידועים ביכולת שלהם להתחבר אל הנפש ולכן קריאה פשוטה בפנים, בשילוב עם נתונים נוספים שיעלו במהלך הערב יובילו להרבה מאד התרגשות של גילוי מחדש.

פרטים חשובים נוספים
כל סדנא שכזו של מיסטיקה ורוחניות למסיבת רווקות אורכת כשעתיים, במהלכן הכלה לעתיד היא כמובן מסמר הערב, הזמן שיוקדש לה יהיה הגדול מכולן אך אל דאגה, אנו לא מזניחים את החברות, גם הן תוכלנה לשאול שאלות ולבקש מהמיסטיקנית להקדיש להן זמן. מלבד זאת חשוב לזכור שמדובר בסדנא שיש בה אלמנטים נוספים כמו צחוק, ריגוש, שיר ואהבה גדולה. כל הסנדאות הרוחניות מתבטאות גם דרך הקירבה והחיבור שמייצרת האנרגיה הנשית והמיוחדת בערב כזב, הנאה מובטחת לכל אחת ואחת מכן.

מיסטיקניות למסיבת רווקות, הפעלות רוחניות למסיבת רווקות, מיסטיקניות, הפעלות רוחניות

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר